Opis Inwestycji

Inwestycja mieszkaniowa Apartamenty Widokowe powstaną w najbardziej rozwiniętej części Trzebini. Osiedle stanie się idealną propozycją dla osób pragnących zamieszkać w dobrze skomunikowanej okolicy . Miejsce to  obfituje w różnorodne udogodnienia i ciekawe tereny rekreacyjne, a najbliższe otoczenie budynków zyska estetyczną zieloną oprawę.

Apartamenty Widokowe to projekt, który połączy w sobie atrakcyjną lokalizację oraz wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. Zakup mieszkania w jednej z naszych inwestycji to gwarancja satysfakcji najbardziej wymagającego klienta.

Inwestycja Apartamenty Widokowe to idealne miejsce dla każdego.

 

Image6_003
Apartamenty Widokowe
Rzut poddasza
Apartamenty Widokowe

W ramach realizowanej budowy, powstanie siedem budynków o prostych bryłach i elewacjach utrzymanych w odcieniach bieli, szarości oraz ciepłych odcieniach brązu. Przestronne balkony oraz duże przeszklenia nadają bryłą budynków nowoczesnego i eleganckiego charakteru.

 Do użytkowania zostanie oddane:

14 mieszkań o szerokiej gamie metraży – od 60 do 122 mkw..

W ofercie posiadamy  7 atrakcyjnych mieszkań  na parterze z ogródkami oraz  7 mieszkań dwupoziomowych z tarasami .

Nasze mieszkania posiadają ogrzewanie gazowe.

  Wszystkie lokale zaplanowane z troską o ergonomię i wygodę mieszkańców. To doskonałe miejsce dla wszystkich którzy cenią nowoczesny design i funkcjonalność, ujęte w ponadczasową architektoniczną formę.

 Zmotoryzowanym oferujemy 16 miejsc parkingowych w tym 4 miejsca dla osób  niepełnosprawnych.

Lokalizacja i komunikacja

Apartamenty Widokowe zlokalizowane są tuż przy Osiedlu Widokowym w Trzebini.

Przyszli mieszkańcy inwestycji mogą w kilkanaście minut dojechać do dworca PKP  w Trzebini skąd odjeżdża szybka kolej do Krakowa i Katowic. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji MS-Investment Group znajdują się również przystanki   autobusowe, co pozwoli mieszkańcom na szybkie i bezkolizyjne dotarcie do pobliskich miejscowości np.  Chrzanowa, Krakowa i Katowic. Inwestycja zlokalizowana jest dokładnie po środku trasy Kraków – Katowice. Czas dojazdu samochodem do Krakowa i Katowic to około 35- 40  minut a odległość to 40 km.

W pobliżu osiedla

Ciekawe usytuowanie inwestycji zapewni mieszkańcom wysoki komfort i  możliwość odpoczynku oraz rekreacji. Zaledwie kilometr dzieli inwestycję  od Puszczy Dulowskiej i Pałacu w Młoszowej. Niespełna dwa kilometry do Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini i 4 km do Zalewu Chechło w Trzebini. W zasięgu 500 metrów  znajduje się Szkoła Podstawowa nr 8 , Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych oraz  hala Widowiskowo – Sportowa  w Trzebini.

 Na zakupy można wybrać się do pobliskiego centrum handlowego Biedronka zlokalizowanym w odległości 50 m co zajmie  2 minuty pieszo. W ostatnich latach  pięknie zrewitalizowano Rynek. W centrum  Trzebini a dojście tam zajmie nam około 10 minut od naszego miejsca zamieszkania . Można też  pospacerować po ładnym, pochyłym placu na  którym powstało sporo ciekawych elementów tzw. małej architektury – latarnie, schodki, mostki, ławeczki, posadzono ozdobne  drzewka i klomby z kwiatami.

Finansowanie

Wszystkich klientów MS-Investment Group zapraszamy do skorzystania z oferty Pani Anny Furjan specjalisty w dziedzinie kredytów hipotecznych.

Biuro znajduje się przy ul. Narutowicza 4 w Trzebini możecie Państwo uzyskać bezpłatna fachową pomoc przy porównaniu i doborze najlepszej oferty kredytowej. Każdego klienta przeprowadzamy przez cały proces uzyskania kredytu. W ciepłej atmosferze przy filiżance pysznej kawy zostanie Państwu przedstawiona oferta kredytów hipotecznych dostępnych na rynku.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura oraz do kontaktu z naszym ekspertem:

Anna Furjan, tel. +48 660 826 441, mail: anna.furjan@wp.pl

ul. Narutowicza 4, 32-540 Trzebinia

Zobacz film reklamowy